| xPaul001 a întrebat:

Daca dau comanda de pe AliExpress de mai multe lucruri, chestii marunte, o sa vina toate in acelasi pachet sau o sa vina pe rand?

Răspuns Câştigător
| Edmonds2342 a răspuns:

Dacă lucrurile sunt de la același magazin, e posibil sa vina toate în același pachet. Dacă sunt de la magazine diferite, vor veni pe randwinking

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Bună.Dacă obiectele comandate sunt de la același magazin, ajung toate în același timp.

| Anna0111 a răspuns:

Dacă e produs diferit va veni împachetat separat dar poti veni in același interval de timp.

| giulia283 a răspuns:

Daca au fost mai multe produse in aceeasi comanda vor veni toate odata daca sunt comenzi diferite vor veni separat produsele.

| SUpremeboy a răspuns:

Toate in aceeasi timp

| k4v3spy a răspuns:

În cele mai multe cazuri vor veni toate la un loc