| Dio6675565 a întrebat:

Daca îmi comand ceva de pe AliExpress vine prin curier că pe celelalte site-uri sau prin posta?

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Depinde de metoda de transport aleasa. Depinzand de zona pot veni prin courier sau posta. Pretul transportului prin courier este mult mai mare fata de posta si de multe ori nu costa produsul cat transportul. Prin posta vine cam greu (iarasi, depinde de zona ). Poate sa dureze de la 7 zile pana la 50-60 de zile …