| Marius00000 a întrebat:

De cate bonuri de masa pot cumpara de la supermarket intr-o zi? Exista o limita sau daca am 50 de bonuri pot cumpara de toate in aceeasi zi?

Răspuns Câştigător
| Kyttynna a răspuns:

Poti folosi un numar nelimitat de bonuri de masa, bonuri cadou, tichete restaurant cu conditia sa fie valabile pentru anul curent sau viitor (pentru bonurile eliberate incepand cu luna noiembrie).

| Marius00000 explică (pentru Kyttynna):

Multumesc pentru informatii!

4 răspunsuri:
| Asuganni a răspuns:

Buna, nu exista limita pe zi la cumpararea cu bonuri de la supermarket, daca ai si 90 de bonuri poti cumpara de toate. funda? succes.

| Marius00000 explică (pentru Asuganni):

Multumesc frumos!

| Asuganni a răspuns (pentru Marius00000):

Pentru putin.