| Hinbrad a întrebat:

Salut, de ceva timp tot caut sa imi iau si eu un ps4(pro sau slim) care sa aiba ceva jocuri mai noi pe el. Daca vindeti sau stiti pe cineva care vinde spuneti-mi si mie va rog.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Vrei nou sau folosit? Nou nu vei gasi care include si jocuri noi, folosit poti gasi, cauta pe OLX! Bafta!

| Hinbrad explică (pentru lpavel):

Folosit.Am cautat si pe olx si pe tot ce exista si un bundle cu ps4 pro si jocuri calumea n-am gasit

| lpavel a răspuns (pentru Hinbrad):

Inainte de craciun erau, am vazut cu ochii mei! mai asteapata poate o sa mai fie... sau asteapata cand se mai apropie vreo sarbatoare ca atunci lumea vrea sa faca bani de sarbatori happy