| LeeShaxx a întrebat:

Salut!
De curând am achiziționat un Glo Hyper cu NeoSticks Purple, însă nu prea se simte gustul fructelor de pădure, am încercat cu click și fără, pe modul normal și modul boost, însă nimic. Sunt adeptul a fuma ceva mai dulce, sa simt cât mai puțin gustul de tutun. Îmi recomandați sa încerc alta aroma de la neosticks sau sa încerc iqos? Dacă ziceți iqos, recomandați-mi și niște heets după cum am menționat mai sus ca as vrea
Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Mai dulce era Summer Click cu pepene galben dar nu se mai fabrica, eu mai am 3pachete pentru zile negre laughing
Vezi si alea cu cocos Tropical Click parca dar mie mi s-au parut gretoase.

| ataraxia91 a răspuns:

Si eu votez tot cu tropic click si mai nou au mai scos si unele cu cate doua capsule in filtru. uita0te sa fie double click. si mai incerca scarlet. sunt chiar super dulci. sunt curios cum ti se vor parea.