| xZer0x a întrebat:

Salut, de doua zile am facut o comanda la eMag si dupa ce am dat "Trimite comanda" nu am primit niciun email de confirmare sau ceva de genul asta, ideea e ca nu stiu daca am comandat bine pentru. ca dupa ce am trimis comanda produsul comandat a ramas in cos. Credeti ca ar trebui sa comand din nou?
PS:am sunat la ei si au zis ca o sa primesc mesaj cand pleaca curierul cu coletul dar inca nu am primit nimic si au zis ca in maxim 48 de ore.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

In contul tau eMag, la sectiunea "Istoric comenzi" ai lista de produse comandate pana acum. Cele finalizate, cat si in curs de procesare. Daca nu ai o comanda in desfasurare, e posibil sa nu fi trecut prin toti pasii pentru a finaliza comanda.
Daca mailul e scris incorect, mesajul legat de plasarea comenzii nici nu poate ajunge la tine. Verifica detaliile comenzii la "Istoric comenzi", in caz ca ea a fost finalizata cu succes.