| BiancaBiia27 a întrebat:

de pe ce site as putea cumpara casti cu urechi de pisica? un site decent si de preferat cunoscut, pret intre 50 si 200 lei plzz dau funda :c

3 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Daca te referi la d-alea de zapada, eu mi-am luat in primavara de la Meli Melo. Si cum sunt noi, iti pot da si poze in privat rolling on the floor

| Sonia822 a răspuns:

Vb serios, le-am luat cu 100 ron (reduce) de la Meli Melo in primavara. Cum era cald, n-am apucat sa le port, dar sunt doarte faine. Daca le vrei, imi spui. Mentionez ca nu sunt muzicale, sunt casti de zapada, pentru a astupa strica urechile, ca sa nu intre vantul si gerul.