| Anonim420420 a întrebat:

De unde pot cumpara googleplay giftcard? Am auzit ca la Cec Bank la aparat ar fi asa ceva. Este adevarat?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

CEC-ul nu are gift card de la Google play!
Este ca si cum te-ai duce la farmacie, sa cumperi carne tocata.
Gift cardurile de la Google Play le poti cumpana NUMAI online, de la Google Play!
Pentru asta trebuie sa fii un membru al lui Google play, ca sa poti cumpara online gift card/ vouchere.
Asadar, mergi online si cauti "gift card", pui acolo suma pe acre o vrei pe acel gift card si apoi introduci credit cardul tau personal si platesti, salvand sau printand acel GIFT CARD.

| Anonim420420 explică (pentru Violleta2022):

La aparatul de la cec mi am cumparat bani pe PlayStation, nu eram sigur daca are si googleplay giftcard, are. Am fost mai devreme, mersi oricum de raspuns laughing)