| de_la_Trei_Edi_1997 a întrebat:

Deci stie cineva de unde pot cumpara o husa pentru telefon Acer Liquid Z2? Husa de silicon sau husa slip flip. Va astept cu drag raspunsurile voastre.Pa!

Răspuns Câştigător
| Nicusor_Eduard_Onete_1997 a răspuns:

In cele mai multe cazuri se gasesc in magazine specializate cu accesorii mobile aceste sunt prin malluri deseori sa daca telefonul este luat de la un magazin de exemplu Orange au si ei asa ceva pentru telefoanele lor. sper ca te-am ajutat.

| de_la_Trei_Edi_1997 explică (pentru Nicusor_Eduard_Onete_1997):

Multumesc! M-am gandit si eu la acest lucru am sa incerca la cei de la Orange.

1 răspuns: