| paun56718 a întrebat:

Din cate stiti haloween-ul si vreau sa ma imbrac intr- un costum de Padme Amidala din Războiul Stelelor dar nu gasesc pe nicaieri. Cei care locuiesc in Bucuresti credeti ca ati putea sa imi ziceti unde as putea sa gasesc un costum de marimea M. O sa am nevoie si de un blaster daca se poate daca nu plz sa imi gasiti un costum de Padme Amidala cel din episodul 2 cel de pe geonosis planeta care seamana cu saturn

1 răspuns:
| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Nu cred ca gasesti... Oricum mie nu prea imi place haloween-ul (sau cum se scrie). E o sarbatoare paganawinking Mi se pare satanista. In fine, parerea mea big grin Oricum la noi in Romania nu se sarbatoreste. E dragut ca toata lumea se costumeaza si chestii dar daca te-ai duce la cineva la usa costumat intr-un zombie cred ca ar suna la politie laughing