| niggerfaggot a întrebat:

Salut, din experienta voastra cum se livreaza produsele din pre-order la Altex? Vin in ziua in care se lanseaza produsul? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Din experienta si din ceea ce mi s-a spus, Produsele pre-order se livreaza in 3-4 zile maxim de la primirea produsului de care Altex

1 răspuns:
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Depinde. Daca vieneri se lanseaza oficial de catre producator, de ex cum a fost cu iphone, de au aratat noul produs si asa mai departe, nu! dar daca se lanseaza in magazin spre comercializare da