| Razvan_Silviu_1987 a întrebat:

Salut,

doresc sa cumpar un ceas din China de pe un site www.alibaba.com care vine prin free shipping cu China Air Post Mail. Vreau sa stiu, unde vine coletul asta, daca eu pun adresa mea de acasa, la posta? prin curier la usa? Eu stau in Navodari, orasul Constanta. Ms dau funda!

Răspuns Câştigător
| magazinulDepeBlog a răspuns:

Buna,
in fuctie de cum stabilesti cu ei cand faci comanda: la un anumit oficiu postal (dupa ce primesti aviz) sau la usa daca stabilesti cu ei (s-ar putea sa platesti in plus - tu scrie-le un mail si intreaba-i). Fii atent ca trebuie sa ai factura in colet pentru ca o sa platesti vama la suma de pe factura; China este in afara UE.