| Ionuţ_Adrian_2000 a întrebat:

Doresc sa imi vand bicicleta pe care o detin de un an, a costat in jur de 1200 de lei redusa de la 1400, ofer si garantie, arata bine, nu a fost supusa pe teren accidentat, ma rog, pe scurt functioneaza totul pe ea, arata si bine etc
Ce pret as putea cere?
Voi ce pret ati cere?
Ofer FUNDA

Răspuns Câştigător
| vica2004 a răspuns:

Dupa parerea mea daca nu a fost supusa pe teren accidentat si e in stare buna poti chiar 1000 de lei pe ea! Eu tot atat aș cere dar nu cred ca iti face rau acea bicicleta. Ea e mereu bine venita in viața unui om. Sper ca te-am ajutat! Asta e parerea mea!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti lua pe ea, intre 600-800 lei, daca esti norocos.

| EusebiuPWN a răspuns:

Probabil ai nevoie de bani, insa eu daca as fi in locul tau, nu as vinde mi-as vinde niciodata bicicleta cu care m-am obijnit, poate doar daca simti nevoie de ceva mai bun.

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru EusebiuPWN):

Exact de asta sunt decis sa o vand, cand am cumparat-o acum un an m-am grabit, pot spune. Am gasit ceva mai bun si nu stiu ce pret as putea cere pe asta, adica nici sa nu ies in "paguba" mare gen