| Vladoiu_Edy_1997 a întrebat:

Salut,e cineva care a cumparat o consola xbox 360 la mana a doua? Ma refer daca sunt mari diferente dintre unul nou si unul la mana a doua.

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Aici suntem in Romania, nu in vest, asa ca eu personal ma indoiesc profund ca tu vrei o consola la mana a doua pe care sa pui NUMAI jocuri originale, asa ca daca o iei la mana a doua si e deja modata, atunci nu te mai chinui tu, iar xbox 360 tin minte ca a fost modata in draci, chiar cu mai multe nivele de modare (fiecare mai scump), insa in orice caz cauta pe net "cum sa verifici o consola xbox 360 la mana a doua" doar ca sa fi sigur ca nu ai probleme dupa aia

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Dacă a fost îngrijit bine de proprietar e bun si la mana a doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa nu il cumperi nici nou, e prea depasit din toate punctele de vedere si jocurile o sa iti mearga foarte prost pe el, mai bine strange tu bani pentru un xboxone care e muult mai bun.

| dragosss127 a răspuns:

Pai conteaza cum a fost pastrat de primul. Daca a fost intretinut bine nu sunt mari diferente

| Vladoiu_Edy_1997 explică:

Scuze,toți ați dat răspunsuri bune, dar trebuie sa aleg pe cineva câștigator.