| Gabi9702 a întrebat:

Salut, este legit pagina de pe Facebook Outlet Iasi? Pare legit, are si multe review-uri bune

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Intra pe grupul de Facebook cu tepare și pune întrebarea acolo, posibil să găsești un răspuns clar cine a comandat de la ei. Anumite pagini își șterge review-urile negative și-și lăsă pe cele pozitive pentru a atrage alte "victime". Ai mare grija de unde comanzi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu cat de "legit" e un vasilica care vinde pe olx fara factura samd

| BogdanM275 a răspuns:

Eu nu ași zice ca e tocmai legit, chiar și vânzătorii cu multe review-uri pozitive pot da țepe și asta am învățato pe propria mea piele.