| Bulbucel a întrebat:

Salut, este o oferta pe H&M cu un cod promotional care iti ofera livrarea gratuita, imi poate spune si mie cineva unde trebuie introdus codul, m-am uitat pe tot site-ul, dar nu gasesc happy

3 răspunsuri:
| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Intri la site-ul H&M si dupa ce ai pus produsele pe care vrei sa le cumperi in cos ar trebui sa ai sub produsul adaugat in cos un chenar unde scrie "introdu codul promotional" sau ceva de genul happy Spor la cumparaturi happy

| Bulbucel explică (pentru TheGirlWithGlasses):

Daca era atat de simplu nu mai puneam intrebarea, chestia e ca nu-mi apare!

| TheGirlWithGlasses a răspuns (pentru Bulbucel):

Mie imi apare mereu cand pun o comanda laughing)) Poti plasa comanda telefonic si le poti preciza ca vrei transportul gratuit, cu codul de acolo happy