| Cristea468 a întrebat:

Este sigură platforma www.wish.com să cumperi de acolo? Părerea mea este că sunt prețuri exagerat de mici pentru ca să fie safe.

Răspuns Câştigător
| Diana4you97 a răspuns:

Nu-i safe. iPhone la 4 lei? Te rog.
https://www.scamadviser.com/check-website/wish.com

8 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns (pentru Diana4you97):

Eu nu inteleg, daca tot e scam, de ce apare in toate reclamele de la jocurile de pe telefon? Adica pe bune, asta se promoveaza? Scamatoria online, dar atat de nesimtit?

| AlexSalling a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Ca sa vezi. Nici mi-e nu imi vine sa cred ca acel site e online de atata timp si nimeni nu-l elimina. E o bataie de joc.

| AlexSalling a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Stii? Poate o sa zici ca am innebunit de tot, dar am comandat chiar acum cateva chestii de pe acest super site. Chiar am curiozitatea daca am dat banii degeaba sau faza cu scam e doar un fake. Habar n-am. Vedem, cica intr-o luna jumate ar ajunge, pana la Sfintii Constantin si Elena. O sa spun rezultatul.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru AlexSalling):

Care e rezultatul?happy

| AlexSalling a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Va dura sa-ti spun pana pe 21 Mai. Atunci e estimat de primire. Habar n-am daca voi primi ceva.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru AlexSalling):

Citisem o jumătate de oră, mă si miram. Scuze, abia m-am trezit laughing Chiar sunt curios dacă e fake sau nu.

| AlexSalling a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Si eu abia m-am trezit. Si eu sunt curilaughings.

| Diana4you97 a răspuns:

Salutare Andrei. Prețurile sunt mici pentru că produsele nu sunt de cea mai bună calitate sau aparținând unui brand cunoscut. De asemenea, atenție la poze, de cele mai multe ori este alt produs vândut. Dacă dorești să citești mai multe păreri despre wish.com îți recomand https://parerimagazin.ro/pareri/wish-com/