| Adnonim a întrebat:

Exista un magazin in Romania de unde pot cumpara Prismacolor Premier si nu am vazut eu? Pe amazon sunt destul de ieftine, dar pretul transportului este imens, cel putin pentru buzunarul meu.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/2zT7Bwc Transport gratuit. Garantat primesti banii inapoi daca nu iti vine la timp. Am peste 60 de comenzi la ei.

| Adnonim explică (pentru Salontanul):

Dar sunt watercolor...

| Salontanul a răspuns (pentru Adnonim):

Asta este o constatare sau o intrebare? Ce ai vrut sa spui? Ca-ti trebuie watercolor? Ca alea nu sunt!

| Adnonim explică (pentru Salontanul):

M-am uitat la toate imaginile, pe cutie scrie watercolor pencils. Daca te uiti la titlu, acolo scrie Prismacolor Premier, desi in imagine este un alt produs. Plus de asta, da scroll si vei vedea o recenzie a unei persoane care a comandat Premier, nu creioane Prismacolor care se lucreaza cu apa. Eu te cred ca ai multe comenzi de la ei, dar probabil nu m-am exprimat eu bine ce produs vreau.