| TearsOfBlood a întrebat:

Salut
Exista vreo metoda de a imi baga bani in contul de paypal fara card de credit?
Am vazut zilele trecute la un vending machine ca avea optiunea de a baga bani in paypal si am dat pe ea, dar imi spunea ca serviciul este indisponibil.
Vreau sa efectuez plata prin paypal, deoarece nu exista optiunea de paysafecard la chestia pe care vreau sa o cumpar.
As vrea sa stiu daca exista un vending machine in Bucuresti care sa accepte paypal.
Dau funda.

2 răspunsuri:
| priboianucristian a răspuns:

La noi in Braila sunt in magazine gen Penny Market sau Profi. intra sin tu si poate vei gasi unul. succes

| Danny_Daniel_2001 a răspuns:

Merge sa bagi bani in paypal fara card dar dupa nu merge sa ii trimiti daca nu ai card. Poti face bani paypal cu unele site-uri sau aplicatii pe telefon. Sper ca ti-am fost de ajutor