| theboyinlove a întrebat:

Exista vreun site de mâncare sau lucruri din State unde poti plăti ramburs la livrare? Dacă da, care ar fi? Mulțumesc mult!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"lucruri din State unde poti plăti ramburs la livrare?"

și livrarea mâncării fiind unde?

| L1m80 a răspuns (pentru sierra1):

In Romania, evident rolling on the floor S-a saturat de pizza, ca altceva nu am vazut sa se livreze.

| sierra1 a răspuns (pentru L1m80):

"In Romania, evident"

nu e nimic evident până nu precizează omul. Poate e pe insula paștelui, de unde știi tu?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există.

| Wr3nch a răspuns:

Nu iti liveeaza nimeni de pe alt continent in ramburs lol. Daca tu trezesti sa faci ca multi romanasi si sa refuzi curierul cand ajunge la tine ei pierd o gramada de bani.