| skull12 a întrebat:

Salut, gasesc Samsung galaxy a21s la sub 400 de lei de black friday, ceaw!

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Gasesti? Sau "gasesti!"?

Nu stim, nimeni de aici nu stie, daca asta ai intrebat. Pur si simplu o sa vedem atunci cand o sa fie. Posibil sa da... ma astept la Samsung la un telefon mid range sa fie redus. Posibil ca din gama A.
Dar iar... nu stie nimeni.

Seara faina!

| skull12 explică (pentru DoarBogdan):

Cred ca ti-ai dat seama ca am venit pe TPU sa cer o intrebare, ce logica avea sa zic doar "o informatie"... Seara buna!

| DoarBogdan a răspuns (pentru skull12):

Pai nu mi-am dat seama (desi mi-am dat), ca nu am vazut un semn de intrebare. Poate ne afirmai ca gasesti si ne spuneai un pont smug

| skull12 explică (pentru DoarBogdan):

Daca vrei un pont, ma vezi aici peste 2 saptamani.

| DoarBogdan a răspuns (pentru skull12):

Niste RAM as vrea big grin... daca ar fi ceva, ar fi super.

| ancaval a răspuns:

Nu.
Caută pe net să veți prețul.

| skull12 explică (pentru ancaval):

Da, 639 pe eMAG, si nu va mai ieftinii?

| iron12 a răspuns:

Salutare! Chiar astazi am vazut pe altex un A20e la 540 de lei si un A21s la 650. Probabilitatea sa gasesti telefonul dorit la un 500 de lei este foarte mare!
Seara frumoasa.