| bellucci a întrebat:

Ieri seara(vineri),"am facut un tur"prin magazinele online de electronice, pentru ca vreau sa cumpar un televizor.Pe la 12 noaptea am gasit pe un site romanesc(destul de cunoscut) un televizor cu un pret"dubios". Televizorul in mod normal are 1800-2000 Ron, dar aici avea pretul de 217 Ron.Stiam ca ceva nu este in regula, dar am facut comanda la o bucata.La celelalte produse erau preturi normale. Dimineata cand ma uit la acel televizor scria ca nu mai este pe stoc, si pretul era modificat la 490 Ron(?),deci daca vrea sa anuleze comanda mea, nu poate pe motiv de pret derizoriu.Dar nici pe motiv de rea intentie,pentru ca nu am anuntat toate rudele,ptietenii...happy
Cand am dat comanda produsul era "in stoc depozit". Despre toate miscarile am facut printscreen.
Ce parere aveti, va trebui sa onoreze comanda? Poate eu am fost singurul care a facut comanda la ora 00:30. happy

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna i pe ei la firmă, siteul ăla nu are telefon? noi de unde vrei sa stim.