| George20123 a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva cat costa shippingul de pe amazon.uk in Romania? Pretul produsului este de 71 lire.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde ce scrie in dreptul fiecarui produs. Poate scrie free sau o anumita valoare. De unde sa stim noi?!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai bine cauti produsul pe amazon.ro. De obicei, de la o anumita suma in sus, transportul e gratuit in tara in care faci comanda.
In plus, in afara de unele produse specifice, indiferent de domeniu, pe Amazon gasesti aceleasi produse.

| suntserios a răspuns (pentru ardnaxur1961):

E misto sa dai sfaturi despre cumparatul de pe Amazon cand tu nici nu stii ca nu exista amazon.ro?

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru suntserios):

Ok. E amazon.com. Romania. Era greu, nu?
E adevarat ca eu cumpare de pe amazon.de, english. Site-ul este structurat absolut la fel, indiferent de domeniu.

| suntserios a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Amazon.com. Romania

asta ce mai e?