| SiberGamerHD a întrebat:

Salut, imi puteti da un tutorial cum sa platesc (sau sa iau un voucher) cu paysafe card pe amazon.Am tot cautat pe Youtube, singura modalitate pe care am gasit-o este pe shop.paysafecard.com si nu merge (nu este disponibila in tara mea ) si nu am gasit sper sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
| suntsuper a răspuns:

Https://www.freebingo.co.uk/dabber/2011/03/do-amazon-accept-paysafecard/

E in engleza dar sper ca intelegi. Apropo, de ce amazon? Nu e cam scump transportul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru suntsuper):

Nu e scumpwinking, daca stii sa cauti.

| suntsuper a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica?

| SiberGamerHD explică (pentru suntsuper):

Adica, atunci cand vreau sa accesez shop.paysafecard.com nu este disponibila nici o metoda de a lua voucher, si am cerut alte metode prin care sa iau vouchere dar nu gasesc,

| Violleta2022 a răspuns:

Cu paysafe-ul din Romania nu poti cumpara nimic pe site-urile internationale, pentru ca este un mini card de cheltuieli locale, DOAR pentru Romania.

Ai nevoie de un CREDIT CARD eliberat de o banca, ca sa platesti pe amazon!