| mtw123 a întrebat:

Salut

Imi puteti recomanda si mie niste produse pentru par pentru barbati? gen spray uri, fixative, creme de par, pudra pentru volum, chestii de genul. Si unde le as putea gasi?

Funda

3 răspunsuri:
| Legionar_Narcis_1999 a răspuns:

Lubrifiant

| LetMeHelp a răspuns:

Brandul Pete and Pedro, este unul dintre cele mai cautate firme la capitolul produse de par. Problema e ca site-ul oficial nu livreaza in Romania (https://peteandpedro.com/), dar le gasesti pe amazon. Sunt destul de accesibile ca pret si chiar sunt de calitate.
Daca te intereseaza ceva mai ieftin si mai usor de cumparat, incearca sa iti dai seama de ce ai nevoie pentru parul si tunsoarea ta (una e sa folosesti fixativ, alta ceara sau pe amandoua). Uite, tipul asta explica destul de bine: https://www.iamalpham.com/index.php/topics/choose-best-hair-product/
Te duci in magazin si iti iei ce ai nevoie.
In general evita gelurile ieftine si fixativele care nu sunt bazate pe apa.
Good luck

| ziftode a răspuns:

Scalpare
depilare
coafura 15 ore pe zi

ESTI BARBAT, ce balarii iti trebuie mai mult decat un tuns decent?!?

dar, daca esti gay nu ma bag pentru ca habar n-am