| Mihai99182 a întrebat:

Salut, imi puteti spune daca este de incredere site-ul swisstime.ro, cineva care a comandat de acolo, daca sunt de incredere, daca au produse calitative, etc. vreau sa-mi cumpar un ceas.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este un site ieftin cu marfa chinezeasca! Bineinteles ca nu te poti astepta la calitate, atata vreme cat dai 40 de lei pe un ceas.
Vrei ceva calitativ?
Mergi al un magazin original de ceasuri elvetiene si platesti intre 500 euro si 5000 euro, garantat fiind un ceas original, de calitate.

1 răspuns:
| MRBratu a răspuns:

Te sfătuiesc cu încredere sa cumperi de pe Ali exprese. Găsești aceleași ceasuri și cu preturi mult mai mici!