| Legos a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog de ce atunci cand dau nr awb la fan curier imi arata ca comanda mea nu a fost inregistrata? Am facut comanda de luni seara si nimic.Nici nu stiu daca imi vine comanda sau nu

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

UIta-te pe site-ul de unde ai facut comanda si vezi acolo daca a fost trimisa. Ai grija cu Fan Courier, nu te vor suna la telefon sa te anunte ca vin acasa, iar sa sune la interfon doar daca au chef, trebuie sa stai dupa ei si sa mergi la ei sa ei pachetul. Mie din cauza lor mi-au returnat un pachet, fara sa sune la telefon si nici la usa. Urmareste zi de zi numarul AWB. Au numai reclamatii cei de le Fan, sunt cei mai neseriosi!