| BogdanDavidZ a întrebat:

Salut, imi puteti spune un telefon bun pana in 700-750 lei?

3 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/......-4g-black/
E xiaomi dar are Android One( Android one adica Android curat, direct de la google fara prostii ce sa il incetineasca.Astfel o sa mearga fluid mai mult timp si o sa primesti updaturi direct de la google.Altfel, ai 64gb memorie, 4gb ram, camera decenta, baterie ok.Mi se pare un best buy sub 700 lei. Daca ai 800 lei atunci cumpara un Xiaomi Mi A3.

| PsyhoChild a răspuns:

A20 mi se pare decent plus ca bateria te tine foarte mult.
Poti sa cumperi si un iphone 6 sau 7 daca ai noroc la mana a doua daca nu-ti place Android