| MauroMania777 a întrebat:

Salut. În ce magazine din București pot găsi veste unisex colorate tip FLEEXE (dintr-un material textil, eu le zic veste polar)? Fara magazine online, mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

In momentul asta (matret) cred ca... NICAIERI
ca nu mai sunt deschise magazinele de haine care nu sunt on-line

| Lizuca1234 a răspuns:

Materialul se numeste Fleece si le mai poti gasi poate la second hand. alea le cumperi prin toamna, de regula. in rest nu cred, pentru ca majoritatea innoiesc stocurile cu cele de primavara- vara. sau, mai poti gasi pe olx, remix, etc.