| eusuntcipi a întrebat:

In curand este ziua de nastere a unei prieten foarte bune de ale mele, face 18 ani. Ce cadou as putea sa-i fac? Vreau ceva mai semnificativ, sa ii placa.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti este prieten(ă) bună, numai tu stii ce-i place. De unde vrei sa stiu eu?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

O prietena buna pe naiba.
Daca era, stiai ce pasiuni are si ti-era usor sa alegi un cadou.

| eusuntcipi explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Stiu ce pasiuni are si ce prefera, dar deja are toate lucrurile pe care le adora. Nu pot sa-i iau cadou un lucru pe care ea deja il are.

| Yurisa a răspuns:

Pui intr-o cutie sticlute mici de tarie si scrii pe ea "Cimitirul Ficatului"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa-i faci cadou un parfum. Pe brasty.ro au CELE mai mici preturi, desi vand parfumuri autentice.
Alege împachetare cadou si cam atât. Nu cheltui prea mulți bani. =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cadou personalizat. Un tablou, o cana cu mesaj personalizat.

| Justme32 a răspuns:

Prea puține detalii despre sexul prieten foarte bune și personalitatea ei/lui

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde câti bani ai. Eu zic sa îi iei ceva semnificativ care să țina minte toata viata ca e de la tine. Poti sa îi ceva de aur cercei, inel, lănțisor. Sau de argint. O brățară Pandora cu un pandativ(sau mai multe). Un smart watch daca nu îi plac bijuteriile. Am văzut pe Emag ceasuri Casio unele coastă 100 altele 160 si au foarte multe modele dragute si cam pentru toata gusturile. Dacă face sport /sală un sac de la Nike si nu numai. Sau o sticla de apa de la ei. O poseta daca esti feminina. Sunt de toata numai sanatate sa fie.