| Caracteromule a întrebat:

Salut, in fiecare luna imi pun de pe alt telefon pe telefonul meu cate 5 euro ca sa-mi activez o extraoptiune, cand imi pun 5 euro imi da 1 euro bonus, stie careva, daca imi pun 3 euro imi da 1 euro bonus?

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Nu nu iti da 1 Euro. Iti da la orice reincarcare bonus 20% din cat ai reincarcatwinking
Toate cele bune,
Vlad.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Danielbc a răspuns:

In fiecare luna primesti 1 euro indiferent de suma pe care o incarci.si daca nu reincarci tot primesti acel euro