| miha01 a întrebat:

Intentionez sa-mi cumpar un blackberry 8900 dar am anumite dubii! Este atat de bun pe cat "i se face reclama"? Nu vreau sa-l cumpar la abonament si as vrea sa-mi dati detalii despre ce optiunii am pentru a accesa aplicatiile yahoo si fb, ce credit mi-ar trebui lunar!

Va multumesc, o zi buna!

2 răspunsuri:
| AdY_2970 a răspuns:

Telefonul este ok dar este prea scump camera este de 3.2 mp iar telefonul nu este 3G (avand in vedere ca il vrei mai mult pentru yahoo si fb ar trebui sa tinem cont de asta) un telefon mai ieftin decat BlackBerry 8900 este Nokia e63 are si 3G pacat caci camera este de 2 mp putin mai mica decat la BlackBerry dar este mai bun daca ai vrea un telefon chiar bun ti'as recomanda un Nokia e6 are camera de 8mp este asa cum vrei tu cu tastatura QWERTY completa
are si •Multi-touch si un pret pe masura, aici ai situ daca vrei sa il vezi http://telefonultau.eu/products/Nokia-E6-Black.html si poti sa cauti pe sait si Nokia e63 sa'l vezi la, credit nu stiu ce sa zic depinde in ce retea esti daca nu esti pe abonament in jur de 2 euro pe luna 250MB eu cred ca ti'ar cam ajunge.

| deepenergy a răspuns:

Blackberry este un telefon aproape la fel de bun ca Nokia; daca iti vei cumpara unul nu o sa regreti; Eu iti recomand BlackBerry 9800 TORCH