| Cynthia13 a întrebat:

Intrebare pentru bucuresteni happy. Caut si eu un magazin de rochii de seara, imi trebuie pentru balul de absolvire al clasei a 12-a, dar momentan am gasit numai carpe si sunt disperata avand in vedere ca balul e la sfarsitul lunii mai. Stie cineva vreun magazin care totusi sa nu aiba numai rochii de peste 5 milioane, nu as vrea sa dau pentru o singura noapte 8 milioane pe o rochie care va sta dupa in dulap. Sau vreo croitoreasa buna care sa ia maxim 5 milioane? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lucian_Maximilian_1992 a răspuns:

Gasesti o varietate mai mare in online. Poti vizita site-ul http://glamourshop.ro/. Peste 3000 de rochii de seara :P. Ciao!