| Mih78585667 a întrebat:

Salut
La mine în oraș acum un an s-a făcut un nou magazin... chinezesc.
Și au introdus niste boxe...
De ziua am luat iar peste exact un an de la ziua mea au început să apară problemele...
Acum nu mai merge decât cu cablu la încarcat și era portabila
Și acum întrebarea mea...
Vreau să-mi cumpăr un sistem 2.1 16000 sau 1200 w
De pe site-ul ăsta
Electronic star
Credeți că sunt chinezării și nu mă țin sau pot cumpăra cu încredere?
https://www.electronic-star.ro/......600-W.html

3 răspunsuri:
| AnimeLuverBoi a răspuns:

Ia de pe altex sau eMAG

| Mih78585667 explică (pentru AnimeLuverBoi):

Pe eMag cu chinezării și pe Altex sunt scumpe și nici n-au subwoofer de care îmi doresc decat cu putere mica dar scumpe astea de pe electronic ar fi bine daca nu-s chinezării

| AnimeLuverBoi a răspuns (pentru Mih78585667):

Rlly de la magazin chinezesc iti cumperi boxa si sunt la e mag