| LemonMan777 a întrebat:

Salut lume! Am o intrebare! Stau in orasul Arad si as vrea sa imi cumpar un cod de PaySafeCard dar nu stiu de unde. Am intrat pe site-ul lor oficial si am cautat dar nu am gasit... Adica am gasit la o posta dar nu mi se pare firesc ca la o posta sa fie coduri ninalea... Adica daca ma-ti putea ajuta sa imi spuneti, bineinteles cei care stau in Arad sau poate si altii! Dau funda! Multumesc! (scuzati categoria nu am stiut ce sa pun) Si mai am o intrebare, cum dau Vot pe TPU? Adica Vot = Funda sau?

1 răspuns:
| Alin_Raul_1997 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!