| Dumitru_Sebi_1998 a întrebat:

Luni am făcut o comandă la o sursă de pe eMAG. După ce am făcut comanda pe site am primit un mesaj că sursa o să fie livrată joi sau vineri.
Joi am primit un mesaj că o să fie livrată vineri sau sâmbătă, nu a venit.

Ce să fac?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Astepti pana luni. Daca nu apare nici maine, dai telefon. Din cate stiu, odata cu mesajul privind expedierea, ti se comunica si numarul de telefon al curierului. Maine suni si vezi daca vei primi comanda. Nu te astepta sa ajunga azi.