| erichlemny a întrebat:

Salut
ma gandesc sa cumpar de pe okazii/olx niste wiimote pentru consola mea
aveti niste sfaturi pentru a evita rsicul sa-mi iau teapa?
si daca cumpar mai multe lucruri din anunturi diferite, trebuie sa platest transportul pentru fiecare sau il pot plati o singura data pentru tot?

Răspuns Câştigător
| eminescuhipiot a răspuns:

Anunturi diferite de la acelasi utilizator inseamna ca platesti odata transportul, de la utilizatori diferiti platesti mai multe transporturi fiindca pot fi din orase diferite. Cere livrare cu verificare si eviti riscul tepelor.

3 răspunsuri:
| psica a răspuns:

La okazii cand vrei sa comazni de la cineva uita-te pe profilul lui ce calificative are, sunt bune, e de bine, in caz contrar, iti dai seama...

| Ștefania_Merry_1999 a răspuns:

Mai bine te duci în magazin și îți iei părerea mea

| psica a răspuns:

Nu prea ai cum sa ti iei teapa deoarece daca comanzi prin curier automat poti verifica inainte sa platesti