| Kampion a întrebat:

ma intrebam cat costa un furby? eu sunt in localitatea oltenita si nu exista noriel... la ce magazin sa ma duc?

8 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Il poti cumpara online si iti vine gratuit acasa: http://bit.ly/furby-hot

| Braunion a răspuns:

Oltenita e oras, nu localitate...

| Coryyyyy a răspuns:

Http://www.noriel.ro/......r_by/pret/ poti sati comanzi de pe net

| Kampion explică (pentru Coryyyyy):

Da ma intrebam chiar trebuie aplicatia furby casa nu moara de foame?

| Coryyyyy a răspuns (pentru Kampion):

Sincer? nu stiu. si eu mi-as dori unu pe verde =]] :3 sunt draguti

| Kampion explică (pentru Coryyyyy):

laughing pai si eu imi doresc un furby straight face da e prea scump straight face

| ioanaroxy07012000 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/furby.html?state=2&fuzzy=0 de aici iti poti lua si lucruri second hand si noi iti pune intrebarea in partea stanga! Fund@?