| CIA07 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva cu cateva detalii asupra acestui site : www.ceasuri-tempora.ro? Vreau sa achizitionez un ceas de la ei si vreau sa aflu daca a mai cumparat cineva de ei, cat de seriosi sunt, daca sunt originale, livrarea produsului etc

1 răspuns:
| degeratuboss123 a răspuns:

Eu am unul de la ei mi la cumparat tata si sunt originale si sunt chiar bune.De livrare ce sa zic til livreaza repede depinde daca nu cumva il comanzi vineri ca til aduce luni lucreaza de luni pana vine asa stiu eu. Sper ca te-am ajutat. Funda?