| Illuminati2016 a întrebat:

Mama mi-a cumparat o pereche de blue jeans din h&m acum 5 zile, cum procedez cu returul in magazin? Tin sa precizez ca am bonul, si as vrea sa ii schimb cu alta pereche pe marimea mea

5 răspunsuri:
| Drago500 a răspuns:

Pai te duci in magazin si i dai bonul la casiera si i zici ca vrei sa i schimbi cu alta pereche de marimea ta!
FUNDA PLS!

| Adry05 a răspuns:

Du-te cu ei si bonul la magazin si intreaba acolo direct

| MarcoXD a răspuns:

Du te cu ei si bonul la magazin si spune ca vrei sa ii schimbi pentru ca acasa i don t know, gasesti tu ceva happy

| User2004 a răspuns:

Te duci la magazin, dai bonul si iti schimbi blugii. Simplu. Nu?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca vor sa te ajute! Altfel, legal, magazinul nu este obligat sa ti-i schimbe decat daca-i cumparai online.