| ChiliPepper a întrebat:

Marti am dat o comanda pe Altex de un laptop, si ieri a ajuns in Teleorman (unde stau si eu).
Inca nu am primit mesaj ca se va livra azi. Aveti idee daca pot primi produsul pana luni? Multumesc!
Tin sa precizez ca modalitatea de livrare este "transport intern" si ca awb-ul nu am unde sa il verific.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te va suna curierul daca ai lasat un numar de telefon.

| ibaal a răspuns:

Trece pe la Dragnea pentru aprobarelaughing
O sa il primestiwinking
Daca vine cu fan, suna la ei si intreaba-i cand livreazahappy

| ChiliPepper explică (pentru ibaal):

laughing
Tocmai, nu vine nici cu fan, nici cu pestisorul si nici cu urgent cargus. Chipurile vine cu "transport intern"

| Stropdeploaie a răspuns:

Cu siguranta il vei primii saptamana asta! Poate chiar azi!

| debarasator63 a răspuns:

O sa-l primesti cu siguranta. S-ar putea sa-ti vina maine.