| mafiot1 a întrebat:

Salut merita sa cumpar scaun de Gaming cum au Gameri Romani? Cati ani te tine acel scaun in folosirea zilnica?

4 răspunsuri:
| AIeXxX a răspuns:

Scaunul tau care sta in bucatarie cati ani are? E vesnic, iar "scaun de gaming" e doar un scaun fara gaming, acus vine Codrin Bradea laughing

| untu a răspuns (pentru AIeXxX):

Nu este scaun care sta in bucatarie, ci se numeste TABURET!

| untu a răspuns (pentru AIeXxX):

Nu merita sa cumperi scaun de Gaming, doar nu o sa stai toata ziua si toata noapte cu ochii la calculator sau la jocuri video! Te imbolnavesti si mori!

| Abiel_Stroie_1992 a răspuns:

Nu merita...