| RB26DETT a întrebat:

Salut, mi-am comandat ceva de pe Aliexpress in urma cu o saptamana, mi-am verificat azi cardul si suma de bani nu a fost retrasa, totusi produsul a fost trimis, pe site totul este confirmat.
Banii vor fi retrasi ulterior sau pur si simplu s-a produs o eroare, norocul meu si aia e?

5 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Să nu fi greşit contul şi a retras de la altcineva banii happy

| RB26DETT explică (pentru Sarcopt):

Am acelasi cont de cam 1 an si am tot dat comanda de pe aliexpress, de fiecare data mi s-au retras banii, doar de data asta nu.

| Sarcopt a răspuns (pentru RB26DETT):

Ai avut noroc!

| DennisW a răspuns:

De regula banii sunt retrasi imediat, chiar daca stau in contul Ali si nu ajung la vanzator decat dupa confirmarea primirii.
Daca nu ti i-a retras, 99% ai luat gratis ceea ce ai comandat.

| RaulPeNet2003 a răspuns:

Ai bulan :p