| DNA01 a întrebat:

Mi-am comandat ceva de pe aliexpress si acolo unde îmi arata tracking-ul îmi scrie "shipment cancelled". Ce înseamnă? Ca s-a anulat comanda?
L-am comandat in martie dar îmi arata ca e in tranzit deși scrie "shipment cancelled". Îmi poate explica cineva?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Da, cam asta inseamna. Poate iti vor da banii inapoi sau poate nu, asta bineinteles daca ai comandat cu cardul.

| DanielDanny a răspuns:

S-ar putea că nu au avut pe stoc (fara sa specifice pe site) sau s-au pierdut coletul și a ajuns înapoi la ei.