| ManevraMan06 a întrebat:

Salut! Mi-am comandat un produs de pe un site si am primit cu totul alt produs. Plata a fost făcută cu cardul. Eu am plătit 450 de lei iar produsul care mi-a ajuns e in jurul sumei de 23 de lei. Știe cineva cum pot rezolva situația? Le-am trimis si email-uri dar fără răspuns

Răspuns Câştigător
| Gabriel2424 a răspuns:

0219551 ANPC, vorbeste cu ei la telefon, cauta pe net anpc, fai o sesizare online sau suna sa-ti explice demersurile necesare.

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Politie, reclamatie penala de inselaciune
anepecescu' o sa te rezolve la anul si la multi ani