| BezeaToxica a întrebat:

Mi-am dat comanda de un monitor de pe PC Garage(vineri seara) si nu m-a sunat nimeni pana acum...
Cand intru sa ma uit la istoric comenzi scrie decat Preluata de cineva de la ei dar la detalii nu scrie nimic.
Nici pe mail nu am primit nimic, cam cat timp dureaza livrarile la ei?

Răspuns Câştigător
| nutuxcristian a răspuns:

S-a intamplat asta pentru ca e perioada aglomerata. Cand comanda va fi receptionata, desfasurata, atunci ti se vor furniza datele de livrare etc.

1 răspuns:
| CR1571XD a răspuns:

Salut!
Problema la PC Garage e urmatoarea :
Au o oferta foarte buna insa, din cauza numarului mare de comenzi, livrarea devine foarte complicata si poate dura mult.
Daca ai dat comanda, saptamana asta sigur o sa-ti ajunga, eu zic sa stai linistit si sa astepti ca merita.