| RastaMAN222 a întrebat:

Salut,Mi-am luat niste conversi de pe un site si cred ca mi-am luat o teapa, nu sunt sigur.Treaba e ca mai am o pereche originala care m-a tinut 1 an si vreo 3 luni,mergand aproape mereu cu ei,made in India si astia care-i am acum is gen, Converse scrie cu rosu si All Star cu negru si pe calcai si pe limba si is made in Vietnam si iprimeu de pe talpa am vazut ca e cam slabut, in rest nu prea vad vreo diferenta

1 răspuns:
| Daniel989 a răspuns:

De obicei pretul este mult mai redus decat cei originali si ai putea sa te ghidezi oarecum, dar incearca sa ii returnezi daca chiar nu iti plac. Asta daca mai potu face lucrul acesta.