| JamesWatson a întrebat:

O să fie o întrebare putin ciudată.
Produsele comandate de pe aliexpres si wish nu sunt infectate sau ceva.
Eu am auzit ambele păreri și ca dă și că nu. Voi ce spuneti?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti in dubii cu problema asta, nu comanzi. Mai astepti.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu cumpar de pe o platforma care lucreaza tot cu firme din China. Vad ca n-am nimic pana acum!

| aditimus a răspuns:

Nu este posibil sa reziste atat virusul pe suprafete, gandeste-te ca ajunge coletul la tine in 2 luni.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Ce facem cu aerul, care si el este infectat. Așa spunea aseară la radio Europa Fm un medic infecționist. Mai spunea ca inca nu se știe totul despre acest "virus", de la o zi la alta se afla cate ceva despre el. Cum ar fi si perioada de incubație care nu este de 14 zile ci de mai mult chiar de 20 de zile. Si cine știe daca căldură va aduce ceva bun in aceasta pandemie.

| Zorn a răspuns:

Stai calm, ca nu sunt infectate. Daca chiar te sperie asa tare gandul asta, ia coletul cu manusi si dezinfecteaza-l inainte de a intra in casa.