| Avataruls a întrebat:

Pe ali express cand comand ceva si vine curierul pot plati in ron? A si mai am o intrebare! pe Ali Express au beyblade-uri originale?

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Pe Aliexpress nu se accepta din cate stiu eu plata in sistem ramburs (la courier). Plata produsului si a transportului se face inainte prin ordin de plata, card bancar sau paypall.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Platesti cu cardul unde nu e nevoie sa schimbi banii.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista plata ramburs sau prin curier la site-urile internationale! Iar aliexpress este un site international, unde plata se face inainte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciun site care comercializeaza international nu primeste plati ramburs

| MihaiNicu23 a răspuns:

Doar plata online este acceptata.