| Kevinn2000 a întrebat:

Salut.
Pentru cine se pricepe la încălțăminte, haine, merită prețul?

https://www.gootoc.com/produse/nike-air270-negru-tricou- cadou-1076

200 lei fix cu tot cu transport.
Ciudat e că aseară arăta că expiră peste o oră oferta, iar după acea oră, au mai băgat 24 de ore.

Răspuns Câştigător
| DanielDanny a răspuns:

Merita daca ai buget sa dai. Adica astea de la Nike sunt de calitate buna!
Eu personal m-as duce intr-un magazin in loc sa comand pe net, mergi la un deichmann ca ai sute de modele si nu mai platesti tansportu si daca cumva nu au marimea ta, iti fac ei comanda in magazin!

| Kevinn2000 explică (pentru DanielDanny):

Și pe acel site sunt multe modele, am ales deja pe cei negri, dar nu știu cu ce mărime vine tricoul, că nu m-a pus să aleg.
Transportul costă oricum.
La fel și timpul.

| DanielDanny a răspuns (pentru Kevinn2000):

Acum am văzut că da tricou cadou! Da chiar merita la pretu ala, mai ales că unii adidași Nike costă și mai mult de 200 lei! La tricou ce mărimi au, acolo nu prea știu să te ajut, dar cred că ai putea sa ți-l schimbe daca nu-i bun, citește la rubrica de retururi daca are pe site!

| Kevinn2000 explică (pentru DanielDanny):

Cred că este mărimea M pentru că mai au o ofertă: 4 tricouri identice cu cel pe care îl voi primi cadou, dar cu culori diferite, se dau la 128 lei parcă, ar veni cam 35 de lei un tricou, aproximativ, și era numai mărimea M, nu puteai schimba în altă mărime, deci cred că va fi și ăsta tot M.
Eu port S în general, ca să nu fie larg, dar și M îmi vine bine.
Aștept să văd dacă este M, am dat comanda aseară, voiam doar părere, dacă merită sau nu. happy
Mulțumesc mult pentru răspuns, îți dau și fundă, că uitasem.

| DanielDanny a răspuns (pentru Kevinn2000):

Mulțumesc! Dar ai dat funda la răspunsu greșit, trebuia al doilea răspuns unde mi-am dat seama că era și un tricou in oferta, prima data nu-l văzusem xD!

| Kevinn2000 explică (pentru DanielDanny):

Dacă îți dau la al doilea sau al nu știu câtelea răspuns, nu ți se pune funda. Doar la primul răspuns se pune, am citit pe undeva mai demult asta. Cred că pe la informații despre TPU sau ceva de genul.

| DanielDanny a răspuns (pentru Kevinn2000):

Aaa, ok! Mersi mult petru lamurire, nu stiam asta!